1 / 4
МНОГОСТАЕН, 438.00 м²
📍София, Горубляне
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
438.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
510 000 €
1164,38 €/кв.м
Описание
апартамент б1 има следното разпределение: гараж 65.80м2 партер 142.50м2 общи части 20.48м2 двор 209.30м2 общо 438.08м2 комплексът е разположен в един от най-спокойните и същевременно комуникативни райони на софия: бърз достъп до бул. „цариградско шос…
Локация
📍София, Горубляне
Продавач
Имотека АД
📞0883224920
МНОГОСТАЕН, 438.00 м²
📍София, Горубляне
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
438.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
Описание