1 / 5
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
5 от 10
Вид
Тухла,
133 000 €
1847,22 €/кв.м
Описание
оферта 67163 - предлагаме ви двустаен апартамент с акт 16, с изложение юг и перфектно разпределение в новаа иновативна и модерна сграда със собствен стил с изчистена визия, проектирана така, че да създаде максимален комфорт и уют за живеене. панорамн…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0894746270
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
5 от 10
Вид
Тухла,
Описание
Особености
Тухла