1 / 6
3-СТАЕН, 93.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Вид
Тухла
96 000 €
1032 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти "титан пропъртис" предлага за продажба, тристаен апартамент в ж.к меден рудник зона в. намира се в близост до супермаркет, детска градина, автобусна спирка, заведение и др. имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж с площ 93 кв.м, раз…
Локация
📍Бургас, Бургас
Продавач
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК
📞0895275590
3-СТАЕН, 93.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Локация
📍Бургас, Бургас