1 / 11
4-СТАЕН, 205.00 м²
📍София, Американски колеж
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
205.00 кв.м
Вид
Тухла
555 000 €
2707 €/кв.м
Описание
еншанте пропъртис представя четиристаен апартамент с усещане за къща, разположен в изключителния жилищен комплекс gravity homes, с настоящ акт 15. комплексът се отличава с концепцията град в града и предлага на своите обитатели модерна архитектура, в…
Локация
📍София, Американски колеж
Продавач
ЕНШАНТЕ ПРОПЪРТИС
📞0886193131
4-СТАЕН, 205.00 м²
📍София, Американски колеж
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
205.00 кв.м
Локация
📍София, Американски колеж