1 / 17
2-СТАЕН, 66.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
66.00 кв.м
Етаж
1 от 10
Вид
ЕПК, 1980 - 1989 г.
134 999 €
2045,44 €/кв.м
Описание
оферта 10831 двустаен апартамент с реална квадратура в кв. кючук париж - готов за нанасяне! предлагаме ви напълно обзаведен апартамент, разположен в кв. кючук париж гр. пловдив. имотът е с реална квадратура, отлично поддържан и готов за нанасяне или …
Локация
📍Пловдив, Кючук Париж
Продавач
АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0899425558
2-СТАЕН, 66.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
66.00 кв.м
Етаж
1 от 10
Вид
ЕПК, 1980 - 1989 г.
Описание
Особености
ЕПК
Асансьор