1 / 15
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Младежки хълм
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, 2024 г.
180 000 €
2500 €/кв.м
Описание
open homes ви представя за продажба двустаен апартамент, на 300 метра от централния вход на вми. жилището е обзаведено и се продава така, както е на снимките. общата му квадратура е 72 кв.м., а чистата площ 60 кв.м. разположено е на етаж 3 от 5 етажн…
Локация
📍Пловдив, Младежки хълм
Продавач
ОПЕН ХОУМС
📞0888310035
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Младежки хълм
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, 2024 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор