1 / 3
1-СТАЕН, 33.00 м²
📍София, Студентски град
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
33.00 кв.м
Етаж
1 от 7
Вид
Тухла, 2016 г.
129 999 €
3939,36 €/кв.м
Описание
купи за eur 487 на месец! бест селърс предлага на вашето внимание едностаен апартамент в ж.к. студентски град . за да не изпуснете този имот, обадете се сега и цитирайте този код: 29973. разпределение: входно антре, еднопространствено помещение с обо…
Локация
📍София, Студентски град
Продавач
БЕСТ СЕЛЪРС ЕООД
📞0886224488
1-СТАЕН, 33.00 м²
📍София, Студентски град
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
33.00 кв.м
Етаж
1 от 7
Вид
Тухла, 2016 г.
Описание