1 / 7
3-СТАЕН, 144.00 м²
📍Варна, Чайка
•📅Публикувана 15.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
144.00 кв.м
Етаж
6
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
370 500 €
2572,92 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент с невероятна морска панорама в новострояща се сграда в к.к. ”чайка”. сградата ще бъде изпълнена с високо качество материали- окачена фасада и мазилка, немска дограма, общи части с камък, мултисплит система, естествено озеленяване …
Локация
📍Варна, Чайка
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 144.00 м²
📍Варна, Чайка
•📅Публикувана 15.02.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
144.00 кв.м
Етаж
6