1 / 8
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Вид
Панел,
97 200 €
1620 €/кв.м
Описание
'лидер имоти' продава 2-стаен апартамент, намиращ се в панелна жилищна сграда в кв. гагарин. локация: жилище се намира в непосредствена близост до зеленчуковия пазар и 'т маркет' - предпочитан за живеене в район с отлична инфраструктура, зелени площи…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
ЛИДЕР ИМОТИ
📞0886524156
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Вид
Панел,
Описание