1 / 17
3-СТАЕН, 90.00 м²
📍Варна, м-т Долна Трака
•📅Публикувана 22.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
Вид
Тухла
369 000 €
4100 €/кв.м
Описание
от re/max ideal: нов, просторен апартамент с две спални и собствен двор в м.траката - лукс, комфорт и спокойствие имот, който съчетава комфорта на апартамент с удобствата на къща истинска рядкост на пазара! предлагаме луксозно обзаведен тристаен апар…
Локация
📍Варна, м-т Долна Трака
Продавач
РЕМАКС-ИДЕАЛ
📞0886996999
3-СТАЕН, 90.00 м²
📍Варна, м-т Долна Трака
•📅Публикувана 22.03.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
Локация
📍Варна, м-т Долна Трака