1 / 5
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍София, Младост 3
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
4 от 10
Вид
Тухла, 2025 г.
252 385 €
3505,35 €/кв.м
Описание
търсите перфектния градски дом или сигурна инвестиция? re/max alliance предлага за продажба нов, модерен двустаен апартамент в сърцето на един от най-предпочитаните райони на софия - младост 3. имотът се намира на 4 -ти етаж в чисто нова сграда с акт…
Локация
📍София, Младост 3
Продавач
РЕМАКС АЛИАНС
📞0877677614
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍София, Младост 3
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
4 от 10
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор