1 / 4
3-СТАЕН, 97.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 3.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
97.00 кв.м
Вид
Тухла
88 945 €
917 €/кв.м
Описание
цена директно от инвеститор 920 на кв.м! без комисионна авирекс недвижими имоти продава тристаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. христо смирненски. цена: 88 945 разпределение: дневна с кухненски бокс, 2 спални, баня-wc, склад, балкон етаж - 5…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
чси
📞0892718178
3-СТАЕН, 97.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 3.02.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
97.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски