1 / 7
3-СТАЕН, 104.00 м²
📍Варна, Чайка
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
104.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
176 035 €
1692,64 €/кв.м
Описание
тристаен тухлен апартамент в сграда в строеж. жилището се състои от просторна дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет, килер, входно антре и две тераси. forest seaview е жилищен комплекс от 5-етажни сгради, разположен на 15 минути от най-д…
Локация
📍Варна, Чайка
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 104.00 м²
📍Варна, Чайка
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
104.00 кв.м
Етаж
2