1 / 1
ПАРЦЕЛ, 1650.00 м²
📍Варна, м-т Горна Трака
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
1650.00 кв.м
Ток
Да
Вода
Да
Регулация
Да
390 000 €
236 €/кв.м
Описание
имоти home place ви предлага за продажба парцел в регулация , намиращ се в м-т траката. характеристики: - площ 1650м2 -ток до имота -вода с партида. -канализация до имота -морска панорама за повече информация и оглед: код на обява: 32605 home place- …
Локация
📍Варна, м-т Горна Трака
Продавач
ХОУМ ПЛЕЙС
📞0878300419
ПАРЦЕЛ, 1650.00 м²
📍Варна, м-т Горна Трака
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
1650.00 кв.м