1 / 15
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
5 от 8
Вид
Панел, 1992 г.
119 900 €
1998,33 €/кв.м
Описание
отличен двустаен апартамент, вътрешен, с южно изложение, изключително слънчев и топъл. жилището е със сменена дограма , подовите настилки са теракота и паркет. продава се напълно обзаведен , както е на снимките. има голяма южна тераса пред хола, коет…
Локация
📍Пловдив, Въстанически
Продавач
ПЛОВДИВСКИ ИМОТИ ООД
📞0889874661
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
5 от 8
Вид
Панел, 1992 г.
Описание
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен