1 / 15
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Етаж
0 от 3
Вид
Тухла
102 500 €
807 €/кв.м
Описание
оферта 1-5909, акт 14. без комисионно възнаграждение от купувача. цени на инвеститор. избор на етаж, изложение и големина на 2-стайни и 3-стайни апартаменти. предлагаме ви просторен и светъл мансарден апартамент в ново-строяща се сграда. на тиха улиц…
Локация
📍Пловдив, Въстанически
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Етаж
0 от 3
Вид
Тухла
Описание