1 / 6
4-СТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 3.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
152 000 €
1086 €/кв.м
Описание
четиристаен апартамент в модерен жилищен комплекс ж.к. тракия само на 3,9 км от центъра (8 мин с кола) 140 кв.м | етаж 4 от 7 цена: 152 000 оферта 81955 съвременна архитектура, отлична инфраструктура: пешеходни и вело алеи паркове и широки булева…
Локация
📍Пловдив, Тракия
Продавач
АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
чси
📞0892718178
4-СТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 3.02.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Етаж
0
Локация
📍Пловдив, Тракия