1 / 11
2-СТАЕН, 52.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 25.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
52.00 кв.м
Вид
Тухла
210 600 €
4050 €/кв.м
Описание
нова сграда с модерна визия !!! гъвкави схеми на плащане !!! код на обявата- 16 фирма за недвижими имоти ал денис 1 ви предлага за продажба апартаменти-ново строителство гр. варна - руско училище продават се апартаменти, офис / кабинет в луксозна бут…
Локация
📍Варна, Център
Продавач
АЛ ДЕНИС 1
чси
📞0894900969
2-СТАЕН, 52.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 25.02.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
52.00 кв.м
Локация
📍Варна, Център