Няма снимки
3-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 5.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Вид
Тухла
301 000 €
4300 €/кв.м
Описание
предложение – преустроен тристаен апартамент на бул. прага, център цена: 301 000 eur площ: 70 кв.м | етаж 4 | монолитна тухлена сграда без асансьор. представяме ви изключително функционален тристаен апартамент, разположен в една от най-търсените зони…
Локация
📍София, Център
Продавач
Агенция за недвижими имоти ДОМИНУМ
чси
📞0896672657
3-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 5.02.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Локация
📍София, Център