Няма снимки
4-СТАЕН, 160.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 7.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
160.00 кв.м
Вид
Тухла
414 950 €
2593 €/кв.м
Описание
*****познаваш човек, който търси, продава или отдава имот? свържи ни с него и при сделка получаваш 10% от нашата комисиона.***** properties ai предлага за продажба. просторен тристаен апартамент с двор, разположен в полите на витоша, в предпочитания …
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
Properties AI
чси
📞0877777572
4-СТАЕН, 160.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 7.02.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
160.00 кв.м
Локация
📍София, Манастирски ливади