1 / 8
2-СТАЕН, 61.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Етаж
6 от 6
Газ
НЕ
Вид
Тухла,
150 000 €
2459,02 €/кв.м
Описание
upgrade несвижими имоти има удоволствието да ви представи. двустаен апартамент в сърцето на кв. кършияка, в новопостроена сграда зад казино риц. имота има следното финкционално разпределение: входно антре, баня с тоалетна, спалня, кухня с кухненски б…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
ЪПГРЕЙД ЕСТЕЙТ
📞0895727453
2-СТАЕН, 61.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Етаж
6 от 6