1 / 10
3-СТАЕН, 93.00 м²
📍София, Княжево
•📅Публикувана 7.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
215 000 €
2311,83 €/кв.м
Описание
акт 15! ирида недвижими имоти продава от собственик тристаен апартамент в кв. княжево. намира се на тихо място в зона с ниско строителство. разпределение: дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение, двор-тераса 18,40 кв.м. …
Локация
📍София, Княжево
Продавач
ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0878332245
3-СТАЕН, 93.00 м²
📍София, Княжево
•📅Публикувана 7.03.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла