1 / 5
2-СТАЕН, 78.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
78.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла, 2025 г.
77 530 €
993,97 €/кв.м
Описание
цена директно от инвеститор без комисионна авирекс недвижими имоти продава двустаен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. христо смирненски. цена: 77 530eur разпределение: дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с wc, 2 дворни веранди ет…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0892718178
2-СТАЕН, 78.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
78.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла
В строеж