1 / 1
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Не е
81 500 €
1273,44 €/кв.м
Описание
winner reality има удоволствието да ви представи двустаен апартамент в нов комплекс в кв. христо смирненски. разпределение: входно антре, дневна с кухня и трапезария, спалня с дрешник, баня и wc, склад, тераса имота е чудесен както за живеене, така и…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
УИННЪРС РИАЛИТИ ЕООД
📞0894600768
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Не е
Описание
Особености
Тухла