1 / 10
МЕЗОНЕТ, 218.00 м²
📍Варна, Окръжна болница
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
218.00 кв.м
Вид
Тухла
348 000 €
1596 €/кв.м
Описание
имоти home place ви предлага мезонет в района на окръжна болница в град варна. жилището е изградено в новострояща се сграда от доказал се на пазара строител и е на етап пред акт 15. очаквано въвеждане в експлоатация - юли, август 2026 -обща площ 217.…
Локация
📍Варна, Окръжна болница
Продавач
ХОУМ ПЛЕЙС
📞0878300419
МЕЗОНЕТ, 218.00 м²
📍Варна, Окръжна болница
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
218.00 кв.м
Локация
📍Варна, Окръжна болница