1 / 1
МНОГОСТАЕН, 170.00 м²
📍Пловдив, Каменица 1
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
170.00 кв.м
Вид
Тухла, 2000 г.
205 900 €
1211,18 €/кв.м
Описание
🧭 за недвижими имоти семеен компас предлага: оферта: 12355 просторен и стилно обзаведен мезонет, разположен на 4-ти и 5-ти жилищен етаж, с обща площ от 170 кв.м. разпределение: първо ниво: антре, баня с тоалетна, светла и просторна всекидневна с кух…
Локация
📍Пловдив, Каменица 1
Продавач
СЕМЕЕН КОМПАС ЕООД
📞0889192900
МНОГОСТАЕН, 170.00 м²
📍Пловдив, Каменица 1
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
170.00 кв.м
Вид
Тухла, 2000 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍Пловдив, Каменица 1