1 / 4
ГАРАЖ, 37.00 м²
📍Бургас, Възраждане
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
37.00 кв.м
73 000 €
1972,97 €/кв.м
Описание
максима недвижими имоти продава два гаража в к-с възраждане су иван вазов! отделна партида на битов ток! продават се само заедно. разполагат с баня и санитарен възел. в момента се използват за живеене. при интерес се свържете с нас!
Локация
📍Бургас, Възраждане
Продавач
МАКСИМА ИМОТИ
📞0885065255
ГАРАЖ, 37.00 м²
📍Бургас, Възраждане
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
37.00 кв.м