1 / 5
ГАРАЖ, 55.00 м²
📍Варна, Широк център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
1
62 000 €
1127,27 €/кв.м
Описание
супер изгодна цена! от ани-бо!!! отлична инвестиция! подходящ за живеене или бизнес! ани-бо недвижими имоти предлага за продажба жилище с рзп 55кв.м в широкия център на град варна. имотът се намира на сутеренен етаж от шестетажна нова кооперация. про…
Локация
📍Варна, Широк център
Продавач
АНИ-БО Недвижими имоти
📞0897363957
ГАРАЖ, 55.00 м²
📍Варна, Широк център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
1
Описание
Особености
Необзаведен