1 / 15
МАГАЗИН, 57.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
57.00 кв.м
65 000 €
1140 €/кв.м
Описание
магазин на партерно ниво в нова сграда пред акт 16, в ж.к. 'меден рудник', зона в, с площ от 57 кв.м. помещението е подходящо за промишлени стоки козметично студио, магазин за пакетирани стоки, домашни потреби и други. състои се от помещение, склад, …
Локация
📍Бургас, Бургас
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БУРГАС
📞0882121451
МАГАЗИН, 57.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
57.00 кв.м
Описание
Локация
📍Бургас, Бургас