1 / 11
2-СТАЕН, 73.00 м²
📍София, Обеля 1
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
73.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
Степен на завършеност
Вид
ЕПК/ПК
125 217 €
1715,3 €/кв.м
Описание
за повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. референтен номер: kbs 137772 представяме двустаен апартамент в mountain view obelya - ексклузивен жилищен комплекс с конце…
Локация
📍София, Обеля 1
Продавач
SUPRIMMO
📞0884512553
2-СТАЕН, 73.00 м²
📍София, Обеля 1
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
73.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
Степен на завършеност
Вид
ЕПК/ПК
Описание