1 / 1
ПАРЦЕЛ, 90.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
349 000 €
3877,78 €/кв.м
Описание
!!! до метростанция!!! ново строителство!!! център!!! всички имоти бг продава 3-стаен апартамент в престижния квартал ’стрелбище’, близо до южен парк, пазара, иван вазов ”, бул. българия, на 5 мин пешеходно разстояние от ндк, на метри от метростанция…
Локация
📍София, Център
Продавач
ВСИЧКИ ИМОТИ БГ
📞0888804028
ПАРЦЕЛ, 90.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
90.00 кв.м
Описание
Особености
Асансьор
Необзаведен
Панорама планина
Портиер/Охрана