1 / 13
КЪЩА, 68.00 м²
📍Пловдив, Капана
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
68.00 кв.м
400 000 €
5882,35 €/кв.м
Описание
за повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. моля, кажете, че сте видeли обявата в alo.bg. референтен номер: plv 89757 отговорен брокер: стефан моллов предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща, разположена …
Локация
📍Пловдив, Капана
Продавач
BULGARIAN PROPERTIES
📞0882817466
КЪЩА, 68.00 м²
📍Пловдив, Капана
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
68.00 кв.м
Описание