1 / 11
КЪЩА, 218.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
218.00 кв.м
Двор
40.00
275 000 €
1261,47 €/кв.м
Описание
цена от собственика без комисионна триетажна градска къща (таунхаус) с басейн - втора линия море, крайморие. локация: къщата се намира в бургаския квартал крайморие, на втора линия от морето, само на метри от плажа. в непосредствена близост има центъ…
Локация
📍Бургас, Крайморие
Продавач
КОСМО недвижими имоти
📞0884172885
КЪЩА, 218.00 м²
📍Бургас, Крайморие
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
218.00 кв.м
Двор
40.00
Описание
Локация
📍Бургас, Крайморие