1 / 4
МНОГОСТАЕН, 148.00 м²
📍София, Камбаните
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
148.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
387 307 €
2616,94 €/кв.м
Описание
многостаен апартамент на етаж първи /партерен/ със зп-119,94 кв.м., рзп-148,92 кв.м., дворно място за индивидуално ползване към апартамента с площ от 75,08 кв.м. и идеални части от парцела равняващи се на 125,20 кв.м. разпределение: дневен тракт с ку…
Локация
📍София, Камбаните
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
МНОГОСТАЕН, 148.00 м²
📍София, Камбаните
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
148.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
Описание