1 / 5
ГАРАЖ, 22.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
22.00 кв.м
80 000 €
3636,36 €/кв.м
Описание
функционалните разпределения на апартаментите са проектирани така, че да осигуряват максимален комфорт и удобство, разполагат с тераси с гледки към центъра на града. подходящо място за всички, които искат да са в центъра на града, без компромиси и съ…
Локация
📍София, Център
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
ГАРАЖ, 22.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
22.00 кв.м
Описание
Особености
Бетон/Панел
Локация
📍София, Център