1 / 9
ПАРЦЕЛ, 75.00 м²
📍Варна, Галата
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
75.00 кв.м
100 000 €
1333,33 €/кв.м
Описание
holding group real estate предлага на вашето внимание нов проект - стартирало строителство на модерна 5-етажна жилищна сграда в кв. галата. апартаментът се състои от просторен дневен тракт/спалня с чиста площ от 20,05 кв.м., които по проект са заложе…
Локация
📍Варна, Галата
Продавач
Holding Group real estate
📞0879307333
ПАРЦЕЛ, 75.00 м²
📍Варна, Галата
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
75.00 кв.м
Описание
Особености
Гараж/Паркомясто
Необзаведен
Локация
📍Варна, Галата