1 / 10
ОФИС, 150.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
150.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
620 000 €
4133,33 €/кв.м
Описание
**имот за продажба в идеалния център на варна - отлична инвестиционна възможност! ** предлагаме **изключително атрактивен инвестиционен имот** с престижна локация на **бул. „мария луиза“ срещу община варна**, в сърцето на града. имотът е с **обща пло…
Локация
📍Варна, Център
Продавач
ATLANTA BG REAL ESTATE
📞0884551510
ОФИС, 150.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
150.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
Описание