1 / 16
ПАРЦЕЛ, 70.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
215 000 €
3071,43 €/кв.м
Описание
луксозен тристаен имот панорамен готов за нанасяне собствена пречиствателна система престижна локация елегантен тристаен апартамент след основен ремонт в санирана сграда - висок клас материали и модерна визия представяме ви луксозно обновен тристаен …
Локация
📍Варна, Левски
Продавач
Частно лице
📞0895501046
ПАРЦЕЛ, 70.00 м²
📍Варна, Левски
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Описание