1 / 5
2-СТАЕН, 78.00 м²
📍София, Симеоново
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
78.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
230 000 €
2948,72 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти ’perfe’ има удоволствието да ви представи: етап: акт 14! двустаен апартамент 1 в симеоново 1 на първи партерен етаж от триетажната бутикова сграда перфе бутик 1 на цена от 230 000 евро! сградата ще бъде част от перфе бутик гарденс …
Локация
📍София, Симеоново
Продавач
Перфе ООД
📞0896505656
2-СТАЕН, 78.00 м²
📍София, Симеоново
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
78.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
Описание