1 / 7
3-СТАЕН, 99.00 м²
📍Варна, м. Пчелина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
99.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
149 787 €
1513 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент с площ 99 кв.м., състоящ се от дневен тракт с кухненски бокс, две спални, коридор, тераса, баня с тоалетна. апартаментът ще бъде завършен по бдс. в сградата се продават както двустайни така и тристайни апартаменти, с акт 14 и неск…
Локация
📍Варна, м. Пчелина
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 99.00 м²
📍Варна, м. Пчелина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
99.00 кв.м
Етаж
1