1 / 5
2-СТАЕН, 69.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
164 800 €
2388,41 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент, състоящ се от дневна 20,5кв.м., спалня 12.3кв.м., баня и прекрасна тераса 10 кв.м. предпочитано място за много млади семейства и клиенти, търсещи добра инвестиция. намира се в централната част на града. в близост до гранд мол, тр…
Локация
📍Варна, Гранд Мол Варна
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
2-СТАЕН, 69.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
Описание