1 / 7
МАГАЗИН, 121.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
121.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
599 000 €
4950,41 €/кв.м
Описание
в продажба е партерен магазин на главен булевард с големи витрини. състои се от едно голямо помещение с три витрини, офис, склад и санитарно помещение. състоянието му е до ключ и климатизация с мултисплит система. магазинът е със застроена площ 93,07…
Локация
📍Варна, Гранд Мол Варна
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
МАГАЗИН, 121.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
121.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Локация
📍Варна, Гранд Мол Варна