1 / 7
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Етаж
6
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
262 880 €
2503,62 €/кв.м
Описание
прекрасен тристаен апартамент, състоящ се от дневна 26кв.м., две спални по 14 и 13кв.м., баня с тоалетна, тоалетна и две хубави тераси. предпочитано място за много млади семейства и клиенти, търсещи добра инвестиция. възможност за покупка на паркомяс…
Локация
📍Варна, Гранд Мол Варна
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍Варна, Гранд Мол Варна
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Етаж
6