1 / 10
ПАРКОМЯСТО, 72.00 м²
📍Варна, Бриз
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1
164 990 €
2291,53 €/кв.м
Описание
само в ера лайф! тристаен апартамент с площ 72,18 кв.м. /застроена площ 65,21 кв.м./, разположен на първи етаж в четириетажна тухлена кооперация. имотът е със следното разпределение: входно антре, кухня, хол с излаз на тераса, спалня и комбинирана ба…
Локация
📍Варна, Бриз
Продавач
Лайф - 2002 ООД
📞0889106881
ПАРКОМЯСТО, 72.00 м²
📍Варна, Бриз
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1
Описание
Особености
Обзаведен
След ремонт