1 / 5
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
120 500 €
1115,74 €/кв.м
Описание
100% реален имот-реална цена-югоизток-доказан инвеститор детайлна информация на : www.novdom1.bg - 80491 станимир раев 0895 550 554 с обща площ от 108 кв.м., апартаментът съчетава функционалност и комфорт. просторната дневна от 23 кв.м. е идеалното м…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
НОВ ДОМ 1
📞0895550554
3-СТАЕН, 108.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
108.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание