1 / 2
КЪЩА, 51.00 м²
📍София (област), Мировяне
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
51.00 кв.м
Етаж
1 от 1
Двор
845.00
Вид
Тухла, 2020 г.
179 900 €
3527,45 €/кв.м
Описание
ирида недвижими имоти има удоволствието да ви предложи къща в с. мировяне, която се намира на 10 км.от центъра на софия. ако търсите спокойствие, чист въздух и чудесна гледка към стара планина това е имотът. в селото има нова детска градина, парк с д…
Локация
📍София (област), Мировяне
Продавач
ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0878332245
КЪЩА, 51.00 м²
📍София (област), Мировяне
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
51.00 кв.м
Етаж
1 от 1
Двор
845.00
Вид
Тухла, 2020 г.
Описание
Особености
Тухла