1 / 14
ПАРЦЕЛ, 96.00 м²
📍Варна, Кайсиева Градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
96.00 кв.м
149 000 €
1552,08 €/кв.м
Описание
international real estates ви представя 3-стаен апартамент в сграда с изключително високо качество в района на кайсиева градина! ситуиран на предпоследен 10-ти етаж, с югозападно изложение и чудесно разпределние! разпределение: слънчева и просторна д…
Локация
📍Варна, Кайсиева Градина
Продавач
International Real Estates
📞0879843888
ПАРЦЕЛ, 96.00 м²
📍Варна, Кайсиева Градина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 14
Основни характеристики
Квадратура
96.00 кв.м
Описание
Локация
📍Варна, Кайсиева Градина