Няма снимки
1-СТАЕН, 47.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
47.00 кв.м
Етаж
3 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
72 500 €
1542,55 €/кв.м
Описание
николови имоти ви представя функционален 1-стаен апартамент с отлично разпределение и локация в к-с меден рудник гр. бургас имаме удоволствието да ви представим този практичен градски имот 1-стаен апартамент с обща площ 47 кв.м., разположен в един от…
Локация
📍Бургас, Меден Рудник
Продавач
НИКОЛОВИ ИМОТИ
📞0877710086
1-СТАЕН, 47.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 18.02.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
47.00 кв.м
Етаж
3 от 8
Вид
Панел, 1980 - 1989 г.
Описание