1 / 6
КЪЩА, 61.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
130 000 €
2131,15 €/кв.м
Описание
къща в централната част на град варна на пешеходно растояние от катедралата, морска градина, валентина, за ремонт и преустройство със застроена площ на сградата 60кв първи етаж: дневна с кухненски бокс, две спални. сутерен: баня, тоалетна, килер. 1/2…
Локация
📍Варна, Център
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
КЪЩА, 61.00 м²
📍Варна, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Описание
Локация
📍Варна, Център