1 / 5
3-СТАЕН, 120.00 м²
📍Варна, Виница
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
120.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
203 405 €
1695,04 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент, състоящ се от дневен тракт, две спални, баня с тоалет, тоалет, перално помещение, килер, антре и тераса. изложение - югоизток. разположен на тихо и зелено място в кв. виница, комплексът предлага неповторима гледка към морето и гр…
Локация
📍Варна, Виница
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 120.00 м²
📍Варна, Виница
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
120.00 кв.м
Етаж
1